Liverpool Szurkolói Fórum   Vissza: Liverpool Szurkolói Oldal
2017. December 14. - 03:08:10 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: Adatbank, statisztika | FRISS HIREK ITT | PREMIER LEAGUE MENETREND 2010-2011

Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  

Költöztetés, szállítás, fuvarozás, lomtalanítás
Oldalak: [1]
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Nyári felkészülés 2017  (Megtekintve 686 alkalommal)
attika70
százados

Profil megtekintése
« Dátum: 2017. Május 21. - 13:32:09 »

Üdv!
Tudom, ma utolsó forduló, de így hátha minél többen olvassátok.
Mint kiderült a nyáron átrándul kedvenc csapatunk a jó öreg kontinensre egy-két-há meccs erejéig a hírek szerint. Szeretnénk elmenni az AUDI kupa első napjára és ezt az utazási irodát találtam, de nem szeretnék befürödni velük. Tud valaki valami infót róluk, esetleg utazott már velük?
http://www.focitour.hu/fociutak/audi-kupa-utazas-az-elodontokre-autobusszal/
Köszi a segítséget!

És ma szigorúan győzni kell!!!
Naplózva
KD22
őrnagy

Profil megtekintése
« Válasz #1 Dátum: 2017. Június 14. - 14:17:22 »

sikerult venni jegyet? megkérdezhetem mennyi volt? Gondolkodtam én is, de szerintem ha már pénzt koltok akkor továbbmegyek  Liverpoolig inkább...
Naplózva
attika70
százados

Profil megtekintése
« Válasz #2 Dátum: 2017. Június 14. - 19:56:51 »

Persze, nem titok az ár Kacsint, mivel fent van az oldalon is. 126400 ft összesen. Ez 2 gyerek és 2 felnőtt. Tartalmazza az utat Pestről busszal + jegyeket + biztosítást.
Igaz ez csak az első napra szól (elődöntők)  2 meccs egymás után. Mi is inkább a gyerekek miatt megyünk, mert nem hiszem, hogy családostul ki tudunk majd menni Liverpoolba együtt majd egyszer. Az kisebb vagyon lenne.
« Utoljára szerkesztve: 2017. Június 14. - 19:59:12 írta attika70 » Naplózva
Grobbelaar
ezredes

Profil megtekintése
« Válasz #3 Dátum: 2017. Augusztus 01. - 20:37:08 »

Elindult az Audi kupa.
A Bayern München ellen vívjuk az első mérkőzésünket, holnap a győztes a döntőben, a vesztes a harmadik helyért játszhat. :-)
Naplózva
Grobbelaar
ezredes

Profil megtekintése
« Válasz #4 Dátum: 2017. Augusztus 01. - 20:40:54 »

Egy szép kontra, és Mané  góljával már vezetünk is. Eddig jó. :-)
Naplózva
Grobbelaar
ezredes

Profil megtekintése
« Válasz #5 Dátum: 2017. Augusztus 01. - 21:08:26 »

Salah    jókor volt jó helyen, így egy szép fejessel már 2:0 a javunkra. :-)
Naplózva
Grobbelaar
ezredes

Profil megtekintése
« Válasz #6 Dátum: 2017. Augusztus 01. - 22:01:19 »

Kiütjük a Bayernt. Grujic segítségével már 3:0. 

A nyavalyás bírók közben visszavonták a gólt.  Dühös
Naplózva
Grobbelaar
ezredes

Profil megtekintése
« Válasz #7 Dátum: 2017. Augusztus 01. - 22:13:21 »

Csak megvan az a harmadik találat. Egy szép kiugratást követően Sturridge. 3:0. 
Naplózva
Grobbelaar
ezredes

Profil megtekintése
« Válasz #8 Dátum: 2017. Augusztus 01. - 22:29:11 »

Jó mérkőzést nyomtunk, és ami fontosabb, hogy jól is játszottunk. Szinte végig mi irányítottuk az összecsapást.
Egyedül a hátsó vonalon vannak félelmeim, szerintem mindenképpen igazolnunk kellene középső védőt, mert Sakho sorsa továbbra is bizonytalan, a Matip-Lovren-Klavan hármas pedig édeskevés lesz egy olyan szezonra, ahol a bajnokság és a hazai kupák mellett ott figyel a BL is. Nemhogy 4, de inkább 5 középső védő lenne ideális, hogy tudjunk játékosokat pihentetni, és a sérülésekre is számoljunk.
Még másfél hét van a rajt előtt, remélem, hogy aktívak maradunk az átigazolási piacon.
Naplózva
Grobbelaar
ezredes

Profil megtekintése
« Válasz #9 Dátum: 2017. Augusztus 03. - 17:07:35 »

Látom, hogy nem vagyunk túl kommunikatívak ebben a melegben. :-)

Sajnos a tegnapi döntő nem a várakozásom szerint alakult, igaz, hogy Coutinho és Salah még a padon sem kaptak helyet. A többiek azonban nem nagyon tudták megoldani a feladatot, mert az Atletico Madrid remekül és stabilan védekezett, aminek köszönhetően alig-alig voltunk képesek helyzetbe kerülni. A spanyol vezetést követően a helyzet csak rosszabbodott, amin lényegileg a cserék sem segítettek. Az egyenlítés a meccs utolsó perceiben még sikerült, de a büntető párbajban alul maradtunk.

Továbbra is tartom, hogy a védősorban vannak hézagjaink, amiket ideje lenne betömni, és annak sem örülök, hogy két ember hiányát sehogyan sem tudjuk pótolni. Coutinho és Salah hiányában szárnyaszegettnek, ötlettelennek tűnt a csapat.
Az elkövetkező pár nap még a rendelkezésünkre áll, hogy erősítsük a keretet.
Naplózva
wa1907
ezredes

Profil megtekintése
« Válasz #10 Dátum: 2017. Augusztus 06. - 21:47:58 »

Én úgy láttam, hogy az elmúlt 3 meccsből a Bayern M. volt a legfontosabb Klopp számára. Visszatekintve a Dortmund-os múltjára ez valahol logikus. A két spanyol csapat ellen olyanok kaptak , lehet hogy utolsó, lehetőséget akik úgymond a második vonalban vannak. Sajnos a "kezdő" 11-13 játékos és a többiek között elég nagy a szakadék. Izgalmas jövő hetünk lesz. Coutinho körül forog a világ.
Naplózva
Oldalak: [1]
  Nyomtatás  

Ugrás:  

Informmedia Bt. Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.5 | SMF © 2006, Simple Machines LLC
Magyar fordítás: SMF Magyarország
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!