Liverpool Szurkolói Fórum   Vissza: Liverpool Szurkolói Oldal
2017. Július 27. - 04:37:05 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: Adatbank, statisztika | FRISS HIREK ITT | PREMIER LEAGUE MENETREND 2010-2011

Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  

Költöztetés, szállítás, fuvarozás, lomtalanítás
Oldalak: 1 ... 47 48 [49]
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Off topik  (Megtekintve 126511 alkalommal)
S.Gerrard
Globális moderátor
ezredes

Profil megtekintése
« Válasz #1440 Dátum: 2013. Március 15. - 15:33:16 »

Boldog (nem hivatalos) szülinapot a klubnak!  Vigyorog
Naplózva

At the end of a storm, There's a golden sky!
You'll Never Walk Alone!
Petee
ezredes

Profil megtekintése
« Válasz #1441 Dátum: 2013. Március 15. - 17:59:26 »

Egyébként ez honnan jött, hogy ma van?
Naplózva
S.Gerrard
Globális moderátor
ezredes

Profil megtekintése
« Válasz #1442 Dátum: 2013. Március 15. - 18:07:02 »

Onnan, hogy 121 éve váltunk ki az Evertonból és alapították meg a klubot, de a hivatalos alapítás 1892. június 3-án volt, az alapítólevélen is az szerepel.
Naplózva

You'll Never Walk Alone!
Petee
ezredes

Profil megtekintése
« Válasz #1443 Dátum: 2013. Március 15. - 18:11:40 »

Onnan, hogy 121 éve váltunk ki az Evertonból és alapították meg a klubot, de a hivatalos alapítás 1892. június 3-án volt, az alapítólevélen is az szerepel.
Ja oké.  Mosolyog
Naplózva
S.Gerrard
Globális moderátor
ezredes

Profil megtekintése
« Válasz #1444 Dátum: 2013. Március 15. - 18:20:55 »

Ja oké.  Mosolyog
Ezeket csak onnan tudom, hogy tavaly volt fenn a hivatalos honlapon erről egy cikk, amelyben a múzeum igazgatójával volt interjú és nagyon büszke volt arra, hogy a világon a Liverpool Football Club az egyetlen, amelynek két születésnapja van. Vigyorog Vigyorog Vigyorog
Naplózva

You'll Never Walk Alone!
Petee
ezredes

Profil megtekintése
« Válasz #1445 Dátum: 2013. Március 15. - 18:36:33 »

Ja oké.  Mosolyog
Ezeket csak onnan tudom, hogy tavaly volt fenn a hivatalos honlapon erről egy cikk, amelyben a múzeum igazgatójával volt interjú és nagyon büszke volt arra, hogy a világon a Liverpool Football Club az egyetlen, amelynek két születésnapja van. Vigyorog Vigyorog Vigyorog

Mindig tanul az ember, én csak a júniusit ismertem.  Kacsint
Naplózva
nextgeen
Újonc
*

Profil megtekintése
« Válasz #1446 Dátum: 2013. április 24. - 14:46:52 »

Sziasztok!
Van egy Angliából kapott 2x használt újszerű Liverpool goalkeeper 2010-2011-es mezem ami nem jó nekem méretben. Mivel kitűnő állapotban van ezért 6500 ft-ért adnám el. Ha valakit komolyan érdekel a, akkor képet küldök róla szívesen. http://www.comparestoreprices.co.uk/football-shirts/liverpool-adidas-2010-11-liverpool-goalkeeper-home-shirt-kids-.asp A méret M/L között van valahol 169-176 cm között jó lehet bárkinek.
« Utoljára szerkesztve: 2013. április 24. - 14:49:55 írta nextgeen » Naplózva
ddani5
Újonc
*

Profil megtekintése
« Válasz #1447 Dátum: 2013. Augusztus 05. - 12:29:30 »

Sziasztok!

Sracok, aki tobbszor jart mar Liverpoolban a kozelmultban, az legyen szives irjon mar rola reszleteket vagy esetleg kuldjon egy mailt es ott felteszem a konkret kerdeseimet. Elso korben az erdekelne, hogy mikent lehet az utazasi kolcsegeket legjobban leredukalni? Tovabba ha vannak bejaratott szallasok illetve jegyellato helyek, akkor szivesen fogadnank egy-ket tapasztalati tanacsot, mert tavasszal kiugranank mindnekeppen a Spurs elleni "szotyimeccsre".Mosolyog

Elore is koszi!

demeter.dani@gmail.com
Naplózva
Wayside
százados

Profil megtekintése
« Válasz #1448 Dátum: 2013. Augusztus 10. - 20:04:31 »

...néztem a Celtic - Liverpool mérkőzést és igen elvagyok keseredve. Gondolom nem lehet egy komolyabb csapat ellen lejátszott meccsből ítélni...de még is meg teszem: ugyan azt az unalmas, minden elképzelést nélkülöző játékot látom, mint az elmúlt idényben. Persze állati jó, hogy nálunk van a labda szinte mindig, de hogy a viharba van az, hogy az ellenfél csak egyszer támad és akkor is gólt lő...míg mi folyton építjük a támadást és egyszer sem vagyunk képesek gólt szerezni. Azt érzem sehova nem jutottunk egy év alatt. Azon gondolkodom, talán még is csak el kéne adnunk Suarezt és az ebből befolyó pénzből venni kéne valami játék ötletet, ami eredményesebb ennél a sz**nál amit sajnos már több mint egy éve el kell néznem....
Akkor is hiszek...csak a LIVERPOOL  Mosolyog
Naplózva
Grobbelaar
ezredes

Profil megtekintése
« Válasz #1449 Dátum: 2013. Augusztus 11. - 15:37:26 »

Én is megnéztem a meccset a skótok ellen, és én sem voltam boldogabb tőle.
Nyilvánvaló, hogy a szezon előtt nem érdemes temetni a csapatot, vagy egy mérkőzés alapján katasztrófáról beszélni. De amellett sem szabad elmenni, hogy a Celtic volt az egész felkészülési szezonban az egyetlen olyan csapat, amely komolynak nevezhető játékerőt képviselt, és így jó erőpróbának tűnt. Sajna elbuktunk a próbán.
Valóban ugyanaz látszik, mint tavaly. Alapvetően a játék szinte minden aspektusában jobbak vagyunk - statisztikailag -, mint az ellenfél, csak a legfontosabban maradunk alul...a végeredményben.
A helyzetkihasználásunk és a hatékonyságunk olyan pocsék, ahogy azt a tavalyi évadban már végigszenvedtük. Persze még mindig bízom, hogy ez majd valahogy változik az egy hét múlva esedékes Stoke elleni összecsapásra...de mitől fog változni?
A hatalmas nyári erősítésekre is még mindig várok. Alberto egy kölyök, Aspas most játszik életében először komoly csapatban, Kolo bácsi az elmúlt jó két évben alig futballozott, Mignolet pedig a támadójátékunk hatékonyságában valószínűleg kevés szerepet fog játszani. Van bennem félelem, ha valóban ezektől várjuk az előrelépést a BL-szereplés felé.
Ráadásul ez a Lajos-történet is. Lassan már én szégyellem magam, ahogy BR meg Lajos üzenget egymásnak a sajtón keresztül.

Na, mindegy, Egy hét múlva egy aprócska lépéssel okosabbak leszünk.
Naplózva
tothems
őrnagy

Profil megtekintése
« Válasz #1450 Dátum: 2013. Október 27. - 16:24:42 »

Borini nagyon szép gólt lőtt a Newcastle ellen. Remélem ő is megtalálja a góllövő cipőjét.
Naplózva
torokgabi
tizedes
**

Profil megtekintése WWW
« Válasz #1451 Dátum: 2014. Augusztus 11. - 14:29:10 »

Szavazzatok! Kacsint
http://www.nemzetisport.hu/angol_labdarugas/szavazas-melyik-klub-lesz-a-premier-league-bajnoka-2356177
Naplózva
Andris
Újonc
*

Profil megtekintése
« Válasz #1452 Dátum: 2014. Augusztus 26. - 21:08:35 »

Nem tudja valaki, hogy vasárnap(2014/08/31) hány órakor kezdődik a meccs a spurs ellen? Már mindenhol néztem ahol tudtam, de sehol nem találtam választ.
Naplózva

Liverpool FC
S.Gerrard
Globális moderátor
ezredes

Profil megtekintése
« Válasz #1453 Dátum: 2014. Augusztus 26. - 21:14:19 »

Nem tudja valaki, hogy vasárnap(2014/08/31) hány órakor kezdődik a meccs a spurs ellen? Már mindenhol néztem ahol tudtam, de sehol nem találtam választ.

14:30-kor kezdődik és a DigiSport1 élőben közvetíti majd!

Amúgy majd (terveink szerint) hamarosan megújul a http://www.liverpool.hu/ és akkor majd ott minden ilyennel kapcsolatos információ kinn lesz.  Kacsint
« Utoljára szerkesztve: 2014. Augusztus 26. - 21:15:56 írta S.Gerrard » Naplózva

You'll Never Walk Alone!
Andris
Újonc
*

Profil megtekintése
« Válasz #1454 Dátum: 2014. Augusztus 27. - 09:28:57 »

14:30-kor kezdődik és a DigiSport1 élőben közvetíti majd!

Amúgy majd (terveink szerint) hamarosan megújul a http://www.liverpool.hu/ és akkor majd ott minden ilyennel kapcsolatos információ kinn lesz.  Kacsint

Köszönöm, hogy segítettél rajtam!
Naplózva

Liverpool FC
Molotov
százados

Profil megtekintése
« Válasz #1455 Dátum: 2015. Augusztus 15. - 23:37:48 »

Hiába, no, csak öregszik az ember...
De az ilyen ajándékokkal mindig könnyebb átvészelni a születésnapi zsúrokat:
Naplózva
S.Gerrard
Globális moderátor
ezredes

Profil megtekintése
« Válasz #1456 Dátum: 2015. Augusztus 16. - 11:20:03 »

Hiába, no, csak öregszik az ember...
De az ilyen ajándékokkal mindig könnyebb átvészelni a születésnapi zsúrokat:

Boldog születésnapot, így utólag. (Estére lesz ajándék is a Liverpool.hu-n, nem csak neked. Kacsint )
Naplózva

You'll Never Walk Alone!
Suarezpowa
őrnagy

Profil megtekintése
« Válasz #1457 Dátum: 2015. Augusztus 16. - 11:44:50 »

Boldog születésnapot! Mosolyog
Naplózva
Poolista
százados

Profil megtekintése
« Válasz #1458 Dátum: 2015. Augusztus 16. - 17:06:05 »

Még nagyon sok boldog születésnapot, jó egészséget és sok jó Liverpool meccset kívánok.
Gyönyörű ez a torta, gondolom nagy dilemma lehetett, hogy felvágd, vagy betedd a vitrinbe.
Naplózva
S.Gerrard
Globális moderátor
ezredes

Profil megtekintése
« Válasz #1459 Dátum: 2015. Augusztus 16. - 18:10:26 »

És az ígért meglepetés: http://www.liverpool.hu/interjuk/4579-exkluziv-interju-bogdan-adam.html  Mosolyog
Naplózva

You'll Never Walk Alone!
Molotov
százados

Profil megtekintése
« Válasz #1460 Dátum: 2015. Augusztus 17. - 00:22:58 »

Köszi szépen srácok!
Pont ma délután tömtem be a maradékot...

És külön köszönet az interjúért! Nem volt túl bőbeszédű Ádám, de ne legyünk telhetetlenek. Nyilván az elmúlt hetekben legalább kétszázszor válaszolt ezekre a kérdésekre, itt is csuklóból tolta. Azt én sem vártam, hogy elmondja ki a köcsög az öltözőben stb., de mondjuk egy napja részletesebben érdekelt volna: mennyit edzenek egy nap, mennyi időt töltenek Melwood-ban stb. Még ha jól emlékszem Rafa idejében a meccs után közvetlen is volt edzés, gondolom ez ma már nem hagyomány. Az mondjuk érdekes, hogy nem Liverpool-ban lakik: ez saját háza lehet nyilván, nem hiszem, hogy a csapat pont Manchester-ben bérelne neki lakást.
Naplózva
KD22
őrnagy

Profil megtekintése
« Válasz #1461 Dátum: 2015. Augusztus 17. - 12:11:07 »

Egy jó csapat alapja egy jó kapus. Tavaly Mignolet alatt egy időszakban nagyon rezgett a léc, egy kis időre átvette Jones az első számú kapus helyét. Ha jól emlékszem Jones pechére le is sérült, és így került vissza Mignolet a kezdőbe. Szóval a lényeg, hogy szerintem van valós esélye annak, hogy Bogdán legyen az elsőszámú kapus. Legalábbis reménykedjünk benne, meg, hogy egy Magyar focista is szép karriert tud befutni a Liverpoolban, Angliában.
Naplózva
Oldalak: 1 ... 47 48 [49]
  Nyomtatás  

Ugrás:  

Informmedia Bt. Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.5 | SMF © 2006, Simple Machines LLC
Magyar fordítás: SMF Magyarország
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!