Liverpool Szurkolói Fórum   Vissza: Liverpool Szurkolói Oldal
2017. Október 17. - 05:48:42 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: Adatbank, statisztika | FRISS HIREK ITT | PREMIER LEAGUE MENETREND 2010-2011

Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  

Költöztetés, szállítás, fuvarozás, lomtalanítás
Szavazás
Kérdés: Hányadik helyen végez a Liverpool?
1. - 52 (50%)
2. - 14 (13.5%)
3. - 16 (15.4%)
4. - 13 (12.5%)
5. - 3 (2.9%)
egyéb - 6 (5.8%)
Összes szavazó: 89

Oldalak: 1 ... 423 424 [425] 426 427 428
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Premier League  (Megtekintve 570198 alkalommal)
wa1907
ezredes

Profil megtekintése
« Válasz #12720 Dátum: 2017. Május 14. - 14:46:38 »

Mignolet, Clyne, Matip, Lovren, Milner, Lallana, Can, Wijnaldum, Coutinho, Sturridge, Origi.
Naplózva
wa1907
ezredes

Profil megtekintése
« Válasz #12721 Dátum: 2017. Május 14. - 16:03:41 »

Coutinho remek indítása után Sturridge elfekteti a kapust és 0-1.
Naplózva
Grobbelaar
ezredes

Profil megtekintése
« Válasz #12722 Dátum: 2017. Május 14. - 16:18:31 »

Erősen szenvedős mérkőzés ez is. Szereztünk egy valóban szép gólt, de messze nincsen vége az összecsapásnak. Mint egy falat kenyér, annyira kellene az a bizonyos második találat, hátha azzal elvehetjük a hazaiak kedvét a focitól.
« Utoljára szerkesztve: 2017. Május 14. - 16:29:37 írta Grobbelaar » Naplózva
Grobbelaar
ezredes

Profil megtekintése
« Válasz #12723 Dátum: 2017. Május 14. - 16:30:19 »

Na, remélem, ezzel el is rendeztük a londoni kirándulást. Coutinho. 2:0. 
Naplózva
Grobbelaar
ezredes

Profil megtekintése
« Válasz #12724 Dátum: 2017. Május 14. - 16:35:41 »

Elég nagy mázlink van, hogy egyik bíró sem látta Wijnaldum könyökösét, mert különben nem lenne meg a harmadik gólunk. De így már 3:0. Coutinho. 
Naplózva
Grobbelaar
ezredes

Profil megtekintése
« Válasz #12725 Dátum: 2017. Május 14. - 16:49:15 »

A végére rendesen kivégezzük őket. 4:0. Origi. 
Naplózva
wa1907
ezredes

Profil megtekintése
« Válasz #12726 Dátum: 2017. Május 14. - 17:07:45 »

Elég nagy mázlink van, hogy egyik bíró sem látta Wijnaldum könyökösét, mert különben nem lenne meg a harmadik gólunk. De így már 3:0. Coutinho. 

Szerencsénk volt hogy nem, látta a spori a kezezést. lehetett volna akár 1-2 is.
Naplózva
Grobbelaar
ezredes

Profil megtekintése
« Válasz #12727 Dátum: 2017. Május 14. - 17:18:21 »

Teljes mértékben a saját kezünkben maradt a sorsunk. Az utolsó fordulóban, hazai pályán, a már kiesett Middlesborough ellen kell begyűjtenünk a három pontot ahhoz, hogy BL indulók lehessünk.
Naplózva
attika70
százados

Profil megtekintése
« Válasz #12728 Dátum: 2017. Május 14. - 17:21:09 »

Megvan a meccs az a lényeg. Szerintem csak 1 csapat volt ma pályán és az a Miénk volt.
Most már tényleg  csak rajtunk múlik a BL és Fülöp megtartása.
Firminoról valakinek valami infója van miért nem volt még a keretben sem?
Naplózva
wa1907
ezredes

Profil megtekintése
« Válasz #12729 Dátum: 2017. Május 14. - 21:04:29 »

Teljes mértékben a saját kezünkben maradt a sorsunk. Az utolsó fordulóban, hazai pályán, a már kiesett Middlesborough ellen kell begyűjtenünk a három pontot ahhoz, hogy BL indulók lehessünk.

De mi van akkor ha a ManUnited megnyeri az EL? Akkor Ők automatikusan BL indulók, így a 4 hely az EL lesz. Én így tudom.
Naplózva
attika70
százados

Profil megtekintése
« Válasz #12730 Dátum: 2017. Május 21. - 15:27:11 »

Liverpool team in full: Mignolet, Clyne, Lovren, Matip, Milner, Can, Wijnaldum, Lallana, Coutinho, Firmino, Sturridge.

Substitutes: Karius, Moreno, Klavan, Alexander-Arnold, Lucas, Grujic, Origi.
Naplózva
wa1907
ezredes

Profil megtekintése
« Válasz #12731 Dátum: 2017. Május 21. - 15:38:41 »

Ugyanaz a kezdő 11 mint a múlt héten, csak Origi helyett Firmino.
Naplózva
attika70
százados

Profil megtekintése
« Válasz #12732 Dátum: 2017. Május 21. - 18:00:23 »

Uraltuk a meccset, megérdemelt győzelem. És az Arsenal csak a hátsónkat nézi Vigyorog.
Lehet, hogy azért vagyunk ilyen kevesen, mert a többiek stream helyett a Spílertv felvételt választották?
Irány a BL, Fülöpöt megtartani és jöhet az erősítés mindenféle fronton és jövőre még jobb lesz.
Y.N.W.A.
Találkozunk augusztusban Kacsint
Naplózva
wa1907
ezredes

Profil megtekintése
« Válasz #12733 Dátum: 2017. Május 21. - 20:59:22 »

Röviden értékelve ezt az utolsó meccset és ezt a szezont azt mondom , hogy nincs miért szomorkodjunk. Ezzel a szűk kerettel  + Mane és Coutinho hosszas kiesésükkel ott vagyunk a BL csoportkőr kapujában. Visszatérve a mai utolsó hazai meccsre elég görcsösen kezdtük és csak a szokásos lassú labdabirtokló játékunkat nyomtuk. Szerencse hogy a gólokkal mindig sikerült padlóra küldeni az ellenfelünket. Most jön a megérdemelt pihenő, de a legfontosabb dolog Coutinho megtartása. Nagyon bízom, hogy ez a nyári igazolás hosszú idő után minőségi lesz.
Naplózva
Grobbelaar
ezredes

Profil megtekintése
« Válasz #12734 Dátum: 2017. Május 23. - 20:47:28 »

Születésnapot ünnepeltünk a családdal vasárnap, ezért nem láttam a meccsünket, de 18 órakor már a neten kutakodtam az eredmény után, és nagyon örültem, hogy sikerült megszereznünk a három bajnoki pontot, és ezzel együtt a negyedik helyet. 
Összességében elmondhatjuk, hogy végre előre léptünk ebben a szezonban. Sajnos, az egyik legégetőbb problémánkat nem sikerült megoldani, a kisebb csapatok ellen sem a játékunk, sem a hatékony taktikánk nincsen meg. Remélem, hogy Klopp és a stáb egyik kiemelt feladata ez lesz a következő szezonra.
Nyáron játékosokat kell vásárolnunk, és nem csak minőséget, hanem mennyiséget is, mert a Bl megköveteli, hogy növeljük a játékosaink számát.
Okos döntéseket kell hoznunk az őszi rajtra, mert lehetetlen négy fronton is jól teljesíteni - véleményem szerint elsősorban a bajnokságra kell összpontosítani az erőinket, aztán a BL-re, és a két hazai kupát kellő lazasággal szükséges kezelnünk, terepet engedve a fiataloknak.
De most mindenki jól pihenje ki magát, mert aztán kezdődik a felkészülés a következő szezonra.  Vigyorog
Naplózva
wa1907
ezredes

Profil megtekintése
« Válasz #12735 Dátum: 2017. Augusztus 12. - 13:38:02 »

Számunkra a mai nappal elkezdődött a 2017-18 PL.

Watford - Liverpool
Naplózva
wa1907
ezredes

Profil megtekintése
« Válasz #12736 Dátum: 2017. Augusztus 12. - 15:35:05 »

Egy pocsék első félidő után, jött egy felpörgött POOL aztán egy les gyanús góllal a hosszabbításban 3-3 végződött az első meccsünk. 
Naplózva
Hansen
százados

Profil megtekintése
« Válasz #12737 Dátum: 2017. Augusztus 12. - 16:15:40 »

Nem is tudom,hogy bosszankodjak vagy örüljek az 1 pontnak?
Nagyon gyatra teljesítményt nyújtottunk. Ötlettelenül játszottunk,
nincs a csapatnak egy igazi vezére, aki szervezné a játékot.
Semmi erősítés nem érkezett a nyáron, nem tudom, mire fogunk így menni.
Salah jó játékosnak tűnik, de ... ( Egy római szurkoló a csapatunk oldalán azt véleményezte róla,
hogy remek játékos, de nagyon sok helyzet kell neki, hogy gólokat lőjön.) Ez a mai mérkőzésen is
beigazolódott. Na OK, minden meccsen csak 1 gólt rúgjon.
A védelem az továbbra is pocsék. Szerintem Alexander kicsit gyenge, Moreno számomra soha sem lesz
olyan játékos, aki megérdemelné a Liverpool mezt.
Hihetetlen, hogy két gólt is szögletből kaptunk, nem igaz, hogy a pontrúgásokra nem lehet felkészülni.
Az első szögletnél Mignolet is hibás volt szerintem, 1,5 méterre ki kell menni és menteni kell!
Nem tudom mi a fenének kellett mindkét csatárunkat lecserélni a végén, teljesen ránk jöttek és bármelyik
csapat ha rögzítettet kap ellenünk egy fél gól. Két csatárral talán tudtunk volna kontrázni.
Ha Cou elmegy akkor végünk. Ilyen rövid idő alatt nem tudjuk pótolni. Nem tud állandóan jó teljesítményt
nyújtani, de kell nekünk. És ne feledjük, hogy talán ő az egyetlen játékos, aki távolról is tud valamennyire kapura lőni.
Kíváncsi leszek a többi csapatra, tuti, hogy ők be fogják húzni a 3 pontot!!

Naplózva
Grobbelaar
ezredes

Profil megtekintése
« Válasz #12738 Dátum: 2017. Augusztus 13. - 09:16:42 »

Nálunk megint családi összejövetel volt, de a második félidőt meg tudtam nézni.
Az első 45 percről ezért nem tudok véleményt mondani, de az állás önmagáért beszélt. A második félidőben szerintem nem volt vállalhatatlan a játék, de az önmagában kevés az üdvösséghez.
A tavalyi évhez képest hátul semmi változás nem történt, és ami tavaly is kevés volt, az most is az. Nem érezni változást, a pontrúgásokat ugyanúgy nem tudjuk kezelni, és az egy gólos előny megtartása sem megy.
Önmagában azt sem tudom hova tenni, hogy ezt a Van Dijk nevű védőt három hónap alatt sem tudtuk leigazolni a Sotontól, de Matip érkezése sem hozott érdemi változást, így félek, hogy nálunk nem személyi probléma a védekezés hatástalansága, hanem valami összetettebb gond. Ennek ellenére, ha a legjobb védőpárosunk három gólt kap a Watfordtól, az sok bizakodásra nem ad okot.
A középpályán sem voltunk túl acélosak, persze oda sem érkezett senki.
A támadó szekció az egyetlen, ahol rendben vagyunk, de az biztos, hogy nem leszünk képesek minden meccsünkön 4-5 ólt rúgni, hogy ellensúlyozzuk a védekezés hibáit.
Sajna a szakmai csapat is a tavalyi elképzeléseket viszi tovább, még mindig hisznek abban, hogy meg tudunk tartani egy gólos előnyöket, pedig ez már az előző évben sem ment 10 esetből kilencszer.
Ahogy az előző szezon befejezésekor is tudtuk, kellenének középső védők (szerintem két kiváló képességű ember lenne az ideális), és szükség lenne egy született védekező középpályásra, merthogy Lucas távozásával elveszítettük az egyetlen ilyen emberünket.
A Coutinho szituáció több, mint bosszantó, nagy pofon és komoly érvágás lenne, ha elmenne.

Egyetlen darab mérkőzés ment le a bajnokságból, szóval, messze menő következtetéseket nem illik levonni ilyenkor. Maradjunk annyiban, hogy nem pótoltuk azokat a hiányosságokat, amik jól láthatóak voltak az előző szezon végén, és a szakmai stáb sem nőtte ki azokat a gyerekbetegségeket, amik tavaly még az első teljes évnek voltak betudhatóak.
Nyilvánvalóan nem szabad temetni a szezont, de az rossz jel, hogy a kétségek már az első fordulót követően megjelentek.
Naplózva
Grobbelaar
ezredes

Profil megtekintése
« Válasz #12739 Dátum: 2017. Augusztus 19. - 15:29:16 »

Ez lesz a mai csapat a CP ellen.

Kezdők: Mignolet, Gomez, Matip, Klavan, Robertson, Henderson, Milner, Wijnaldum, Mane, Firmino, Sturridge.

Cserék: Karius, Lovren, Flanagan, Can, Salah, Solanke, Origi.

Ha jól néztem, akkor hála a Andy bácsinak, ismét a neten kell linket keresgélnünk. :-(
Naplózva
attika70
százados

Profil megtekintése
« Válasz #12740 Dátum: 2017. Augusztus 19. - 15:57:12 »

Én se értem, hogy miért nincs 4 órás meccs közvetítve  Dühös

De ezek talán jók lesznek:

http://livetv.sx/enx/eventinfo/554356_liverpool_crystal_palace/

http://www.dolce-hdsport.com/

http://www.livefootballol.me/streaming/english-premier-league-2017/

Naplózva
Grobbelaar
ezredes

Profil megtekintése
« Válasz #12741 Dátum: 2017. Augusztus 19. - 16:52:13 »

Hűha.
Az egyetlen, amiben reménykedem, hogy ezt a félidőt soha többé nem kell megnéznem, mert ez valami borzadály volt.
Lövésem sincs, hogy mit akarunk ma, mi a taktika, mit szeretnénk megvalósítani, vagy, hogy a leglényegesebb dologra koncentráljunk, hogyan szeretnénk gólt szerezni - már ha szeretnénk.
Így utólag, megértem, hogy ezt nem vállalta fel semmilyen hazai tévé csatorna.

Egy komplett csapat cserében látnám a megoldást, de félek, hogy erre ma sem lesz lehetőségünk.
Értem, hogy BL selejtezőt vívunk, de két bajnoki után 2 ponttal állni - már, ha összejön ma az a másik 1 pont -, az sem valami álomszerű.
Remélem, hogy Klopp rendet tesz a fejekben, és némi futballra bírja a srácokat, mert ha nem, akkor további 45 percnyi kemény szenvedés fog ránk várni.
Naplózva
attika70
százados

Profil megtekintése
« Válasz #12742 Dátum: 2017. Augusztus 19. - 16:58:39 »

Cserélne kellene, szerencsére az ellenfél se acélos egyenlőre.
Naplózva
wa1907
ezredes

Profil megtekintése
« Válasz #12743 Dátum: 2017. Augusztus 19. - 16:59:19 »

Tényleg elég borzalmas volt végig szenvedni ezt a 45 percet. Szinte már előre meg tudtam tippelni, hogy melyik passzunk, vagy felszabadításunk lesz hibás. Nagyon megszoktuk, hogy ilyen helyzetekben a karmester valamit előhúz a tarsolyból és változtat valamit a mérkőzés menetelén. DE most nincs a karmester és senki sincs aki átvenné a helyét. Bízom benne hogy a egy  két cserével felpörgetjük a játékunkat és egy megnyugtatható második 45 perc elé nézünk.
Naplózva
attika70
százados

Profil megtekintése
« Válasz #12744 Dátum: 2017. Augusztus 19. - 17:18:30 »

Benteke, kösz!
Naplózva
attika70
százados

Profil megtekintése
« Válasz #12745 Dátum: 2017. Augusztus 19. - 17:27:13 »

Basszus, rengeteg a pontatlan passzunk és így az eladott labdánk. Határozatlan
Naplózva
Hansen
százados

Profil megtekintése
« Válasz #12746 Dátum: 2017. Augusztus 19. - 17:28:21 »

Nem úgy tűnik, hogy simán jön a 3 pont.
Az látszik, hogy csúszik-mászik a csapat, csak ez most kevés.
Nem volt egy komoly helyzetünk, anélkül elég nehéz megnyerni egy meccset.
Nincs a csapatnak egy irányítója, csak robotolunk és ennyi.
A következő meccs az Arsenal ellen lesz, ami ki-ki mérkőzés.
Ha most nem jön a győzelem, az Arsenal ellen kikapunk, elég kínos kezdés.
Naplózva
Grobbelaar
ezredes

Profil megtekintése
« Válasz #12747 Dátum: 2017. Augusztus 19. - 17:30:23 »

Pedig ez eddig nagyon döntetlennek néz ki, mert nem látni, hogy ki fog nálunk gót lőni. Ha csak nem Mane. 1:0. 

Mondjuk, ehhez kellett a Palack nagy védelmi bakija.
Naplózva
Hansen
százados

Profil megtekintése
« Válasz #12748 Dátum: 2017. Augusztus 19. - 17:31:18 »

Nagy mázlink van, hogy legalább van egy Mane-nk!!
Naplózva
Grobbelaar
ezredes

Profil megtekintése
« Válasz #12749 Dátum: 2017. Augusztus 19. - 17:35:16 »

Még hátra van negyed óra, amíg nincsen meg a két gólos előny, addig bármi megtörténhet. Remélem, hogy tanultunk annyit az előző bajnokiból, hogy egy gólos előnyre nem alapozhatunk semmit.
Naplózva
Oldalak: 1 ... 423 424 [425] 426 427 428
  Nyomtatás  

Ugrás:  

Informmedia Bt. Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.5 | SMF © 2006, Simple Machines LLC
Magyar fordítás: SMF Magyarország
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!