Liverpool Szurkolói Fórum   Vissza: Liverpool Szurkolói Oldal
2017. Március 29. - 23:00:07 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: Adatbank, statisztika | FRISS HIREK ITT | PREMIER LEAGUE MENETREND 2010-2011

Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  

Költöztetés, szállítás, fuvarozás, lomtalanítás
Szavazás
Kérdés: Hányadik helyen végez a Liverpool?
1. - 52 (50%)
2. - 14 (13.5%)
3. - 16 (15.4%)
4. - 13 (12.5%)
5. - 3 (2.9%)
egyéb - 6 (5.8%)
Összes szavazó: 89

Oldalak: 1 ... 418 419 [420] 421 422
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Premier League  (Megtekintve 538301 alkalommal)
attika70
százados

Profil megtekintése
« Válasz #12570 Dátum: 2017. Február 04. - 18:04:47 »

Ilyen szarul játszani, mint ahogy ma csináltuk... Lallana, Fülöp stb. egy nagy nulla
Mi történt  a mancity meccs óta? sok volt a pezsgő? BORZALOM Dühös
Hendó miért nem mer kapura rúgni csak az utolsó percben. Vicc az egész.  Csak nincs kedvem nevetni!
Naplózva
Grobbelaar
ezredes

Profil megtekintése
« Válasz #12571 Dátum: 2017. Február 04. - 20:16:20 »

Nem bírjuk el, ha Coutinho, Firmino és Lallana egyszerre rosszul játszik. Alapvetően ezzel nincsen baj, mert három kulcsjátékosunkról van szó, de az már baj, ha erre képtelenek vagyunk reagálni.
Az, hogy Fülöp azt sem tudja, hogy hol van, már az első percekben látható volt. Gyakorlatilag egyetlen használható megmozdulása nem volt, a támadásaink rendre megakadtak rajta, simán elvették tőle a lasztit, a cselei nem jöttek be, kulcspasszai nem voltak, szegény azt sem tudta, hogy mit kezdjen magával.
Értem, hogy Coutinho a csapat motorja, és Klopp szeretné, ha minél gyorsabban formába lendülne - minden Pool drukker szeretné -, de ez nem mehet a csapatjáték kárára. Akkor inkább nyomjon le 1-2 meccset a fiatalokkal, lendüljön bele, aztán jöhet vissza az első számú 11 játékos közé.
Firmino már egy ideje szenvedősen végzi a dolgát - magánéleti gondja is van -, jól jönne neki egy kicsi pihi. 1-2 meccs kihagyás csak jót tehet neki.
Lallanának ma nem ment, van ilyen, ez benne van a pakliban.
Azért kissé vicces volt, hogy az a Mané tolta a legjobban a szekeret, aki végigküzdötte az Afrika Kupát, és pihenés nélkül jött vissza hozzánk. Erős kritika a többiekre nézve.
Jürgen mesternek esetleg annyit mondanék, hogy azért van annyi támadó játékosunk, hogy ha valakinek nem megy a játék, akkor legyen lehetőségünk cserélni. Nem muszáj feltétlenül megvárni a 70. percet, amikor minimum negyed óra elteltével egyértelműen látszik, hogy nettó emberhátrányban vagyunk valakivel, vagy valakikkel.
A védelemről - Lucas - mindent leírtam, ami szerintem fontos, esetleg annyi, hogy jó lenne tudni, hogy Lovren és Klavan miért nem voltak még a keretben sem. Ők legalább védők.

Tagadhatatlanul benne vagyunk valami posványban, és nem látni, hogy megtaláltuk volna a szilárd talajt, hogy ne csúszhassunk tovább.
De én annak örülnék a legjobban, ha végre olyan taktikával mennénk fel a szép, zöld gyepre, amit meg is tudunk valósítani. Úgy értem, hogy ami túlmutat az impotens és haszontalan labdajáratáson - például, olyanféle, amivel gólokat tudunk szerezni. Ez kifejezetten jól esne.
Naplózva
wa1907
ezredes

Profil megtekintése
« Válasz #12572 Dátum: 2017. Február 04. - 22:06:33 »

Hát nálam is annyira megfeszült a cérna, hogy rárántottam egyet, hogy szakadjon el.  Mint már előzőleg is írtam erről a témáról, most ismét előveszem. Megjegyzem, hogy ez személyes vélemény. Szóval arról van szó , hogy ennek a mély zuhanásnak az egyik oka abban rejlik, hogy Klopp mester, szinte ugyanazzal a 7-9 játékossal  nyomta le az egész őszi szezont. Nálunk nem működött a a keret rotációja, mint más csapatoknál. Ezért van az, hogy ezek az emberek a fizikai megterhelések mellet, mentálisan is annyira elfáradtak, hogy mondható már  hogy teljesen eltűnt a kreativitás, azok  az ősszel oly sokszor emlegetett gyors ritmus váltásokra már csak emlékezünk. Annyira sablonos ez a monoton tili-toli , hogy ezzel a saját kardunkba dőlünk bele meccsről meccsre. Az másik észrevétel, hogy ismét nagyon későn cseréltünk. A 80 perc környékén beállt játékosoknak szinte idejük sincs felpörögni mert már fülükben van a meccs végi sípszó. Nem hiszem, hogy Klopp ennyi idő után sem találta még meg a kiutat ebből a zsákutcából.           
Naplózva
Molotov
százados

Profil megtekintése
« Válasz #12573 Dátum: 2017. Február 04. - 22:17:27 »

Én most először igazán csalódtam a mesterben és nem is szakmai dologban. Sosem tetszett ha egy edző nem várja meg a meccs végét, Mourinho-nak volt ez szokása, és a sípszó előtt fél perccel lelécel az öltözőbe. Jelen esetben ez úgy festett mintha azt jelezte volna a szurkolók felé, hogy ott a csapat, ők a hibásak, őket fütyüljétek.  Szomorú
Naplózva
KD22
őrnagy

Profil megtekintése
« Válasz #12574 Dátum: 2017. Február 04. - 22:31:35 »

megint a csalódás, hogy eloszor elhittem, hogy bajnokok leszunk idén, akkor, hogy versenyben vagyunk a tobbiekkel, de már tudom, hogy hátrafelé kell tekintgetni. Az arsenal bukott megint, ha nyerunk másodikak vagyunk. És most rá lehet nézni a tabellára....
Naplózva
Grobbelaar
ezredes

Profil megtekintése
« Válasz #12575 Dátum: 2017. Február 04. - 22:39:31 »

Van igazság abban, amit mondasz, wa1907, csak két dolgot ne felejts el.
Az egyik, hogy az éppen listavezető Chelsea használta fel a legkevesebb ember a bajnokságban. Mégis ők állnak elöl a táblázaton, nyoma sincs a játékukban a fáradtságnak, sem fizikailag, sem mentálisan.
A másik, hogy bennünket elég rendesen sújtott a sérüléshullám ebben a szezonban. Szinte mindig voltak sérültjeink, és ez behatárolta Klopp mozgásterét. Ehhez jön, hogy néhány ponton szűkös a keret - például a középhátvéd kategóriában -, és azzal sem számolhatott senki, hogy Ings már két éve folyamatosan használhatatlan, pedig éppen ő lenne a legkompatibilisebb támadónk a kloppi focihoz.
Egy stabil, egyenletes teljesítményhez szükséges egy olyan alapcsapat, amelyben nem kell meccsről meccsre embereket csereberélni. Conte csapatánál éppen ez a helyzet. Alig kell neki változtatnia a kezdő 11 emberén, ezért vannak elöl. Megvan a játékuk és megvannak az embereik. A Chelsea számára nagyon kijött ez az év.
Nekünk nemcsak a sérülésekkel, hanem a formaingadozással is meg kell küzdenünk. Ebben valóban lehetne Klopp rugalmasabb, de talán éppen a vékony keretünk miatt hiányoznak a megfelelő helyettesek. Mané elmenetele az Afrika Kupára volt a legszemléletesebb példa - a hiányában a csapat teljesítménye látványosan romlott. Nem akarom egyedül a fekete srácra kenni a visszaesést, de tény, hogy nincsen megfelelő helyettese a keretben. És ezzel nincsen egyedül.
Szerintem összetettebb ez a probléma.
Naplózva
vikingerik
tizedes
**

Profil megtekintése
« Válasz #12576 Dátum: 2017. Február 06. - 09:33:14 »

Nagyon szomoru ez az egesz ami most tortenik, nagyon orultem Kloppnak de mintha BR csapatat latnam mostanaba , nekunk nem kellenek sztarok , nem kell erosites januarba.
Nem kell semmi , csak mar nincs foci , sajnos kiestunk a top 4 bol, ido kerdese es a MU is megelozz bennunket. Nem vagyok 1 peszimista ember de ami most megy az szornyu.
Nem ertem Klopp huzasait, origi golt lo a kupaba es kap 10 percet , Vijnaldum golt fejjel azutan kispadozik, Can borzasztoan lassu, mar felek mikkor nala van a labda.
Klopp cserel , meghozza 2 embert a 81. percben, Mit csinaljanak 10 perc alatt. A jatek nem ment akkor miert nem hozz be oket legalabb 30 percre. Ott avgyunk ahol evek ota csak BR-nel forditva volt, januartol kezdtek el focizni most eddig fociztunk. Mindenki a top 6-bol tud venni jo kapust , sztarokat pedig 6 csapat nem mehet a BL-be, mi nem vagyunk ra kepesek. Ez van, leirtam a duhomet , akkor is ez a mi csapatunk es szombaton ujra szoritunk majd nekik. YNWA !!!
Naplózva
Grobbelaar
ezredes

Profil megtekintése
« Válasz #12577 Dátum: 2017. Február 06. - 20:22:39 »

Klopp rotációs megoldásai néhány esetben valóban inkább zavarba ejtőek, hasznos lenne tudni, hogy a kifogásolható csereberéket miért csinálja.

Szerintem a késői cseréknek az oka az, hogy sem Origi, sem Sturridge nem illeszthető bele pontosan abba a játékrendszerbe, amit nélkülük csinálunk.
Az első teljes évében Jürgen odáig jutott el, hogy a csapat végre képes felmutatni egy elfogadható színvonalú cserepadot, de csak olyan formában, hogy az ott ülő játékosok nem teljesen kompatibilisek a kezdő 11 embereivel. Én személy szerint most nyáron várom, hogy ezt a problémát is megoldja.
A kloppi Liverpoolnak megvan a sikeres alapjátéka - ezt láthattuk ősszel, amikor szárnyalt a csapat. Ehhez a játékhoz jelenleg 4 darab támadó áll a rendelkezésünkre - Coutinho, Firmino, Lallana és Mané. A gond akkor kezdődik, amikor nem megy nekik, vagy többségüknek, a játék, mert nincsen senki, akivel helyettesíthetnénk őket. A kézenfekvő megoldás Ings lenne, de ő már két éve sérült. A két centerünk közül Klopp azért választja elsőnek Origit, mert vele legalább a letámadásunkat képesek vagyunk megtartani, de az alap négyesünkből ő sem képes pótolni egyiket sem. Sturridge ebben az évben sajnos betlizik, mert bár most is kihagyta a fél szezont, ezúttal a visszatérése után nem ontja a gólokat, mint az előző években. Más pedig nincsen, akit bedobhatnánk.
A helyzet egy kicsit hasonlít ahhoz, amikor a Suarez fémjelezte éveket éltük, mert vele ugyanez volt sokszor a szituáció. Ha Lajos és Fülöp formában volt, akkor a kis Sterlinggel és Dániellel kiegészülve nagyüzemi formában termeltük a gólokat. Ha azonban porszem került a gépezetbe, akkor megállt a tudomány, mert senkivel nem tudtuk pótolni őket.
Ahogy említettem már, Kloppnak ez az első teljes éve, és biztos vagyok benne, hogy pontosan látja ezt a problémát. Nagyon bízom benne, hogy a nyári csapaterősítés azt a célt fogja szolgálni, hogy a kulcsembereinket pótolni tudjuk és a hiányposztokat (kapus és középső védő) betöltsük.
Naplózva
KD22
őrnagy

Profil megtekintése
« Válasz #12578 Dátum: 2017. Február 07. - 13:19:15 »

Oké gyerekek, nyugodjunk le. Napokban keringett a Klopp out-os képek a neten. Na azért nemár... Jó volt egykét bukta, sot ez nem bukta, ez pofáraesés. De hogy elkuldeni Kloppot, mikozben végulis hozzuk az elmúlt évek formáit, helyezéseit, ha így marad a tabella akkor is, szóval Klopp semmivel sem rosszabb, mint az elodei...
Naplózva
rinpocse
tizedes
**

Profil megtekintése
« Válasz #12579 Dátum: 2017. Február 08. - 19:00:15 »

Sokat agyaltam és olvastam a véleményeket itt is az angol oldalakon is. Kb. mindenhol a jelenlegi állapotot úgy elemzik, mintha Klopp érkezésétől kellene számolnunk. Az a véleményem, hogy az amerikai tulajok belépése a mérvadó. Hat év alatt az anyagi biztonság megteremtése lehetett az első cél ami fontos is. A kiadások csökkentése, illetve egyensúlyba helyezése (játékos vásárlás, fizetések, stb.) és a bevételek összehangolása, mert tuti haszonszerzés céljából fektet be a csoport. Ez ok, de ez annak a kárára ment, hogy ma ott tartunk, hogy egy Liverpool, nem tud csábító lenni egy top játékosnak, legyen az bármilyen nemzetiségű. Erős közepes vagy annál lejjebb jegyzet játékosaink vannak. Minden elemzés és hiba forrás ide vezethető vissza szerintem. Az értékelők még mindig egy olyan poolban gondolkodnak amelyik a bajnokságban a top 3-ban, hazai és nemzetközi kupák döntőjében volt tényező. De ez a Liverpool nem hasonlítható össze azokkal. Az általunk vásárolt fiatal játékosok csak reménységek, amik sajnos nem váltják be a hozzájuk társított elvárásokat. Lehet azt mondani, hogy a jelenlegi csapat egyik, másik tagja ehhez vagy ahhoz a stílushoz jó és megfelelő, de valljuk be, ha lehetőséget kaptak akárki is legyen az illető. Kisebb fellángolás után sérülés, forma hanyatlás stb. és ezután eredménytelenség, letargia. Tipikus kis csapat betegség. Húzó, erős, meghatározó játékosokra van szüksége egy olyan csapatnak amely olyan terveket szövöget, amivel egy ideje hitegetik a rajongókat Liverpoolban. Ennek jelét sem lehet jelen pillanatban fellelni kedvenc csapatomban. Az egyetlen sztárunk az edző. Mindenki más cserélhető lenne ez a nagy igazság.
Végezetül visszatérve az elejéhez: Félő, hogy az amerikai tulajok az eddig felmért üzleti irányokból arra jöttek rá, hogy egy olyan klub tulajdonosai akik a világon az első 10-ben vannak a népszerűségi listán. Itt még jó pár évig mindig telt ház lesz a stadionban lehet bővíteni, elképzelhetetlen mennyiségű relikviát lehet értékesíteni a reklám, szponzor, közvetítési bevételek, bemutató meccsek szintén jól termelnek egy ideig. Ez fölfele viszi a bevételeiket tuti. A másik oldalról pedig az innováció a játékos piacon baromira jól kivan találva ehhez az elmélethez, hogy vásárlunk a sotonból a bundesliga ifijéből ami negyed annyiba kerül és egy fél szezont hoznak úgy ezek a játékosok, ahogy láttuk eddig idén is. A népszerűség és a hit nem csökken a rajongókban és dől a lé tovább. Vajon akarnak e többet ezek az amcsik? Mert milyen is az ő üzletpolitikájuk? Lehet, hogy itt van a kutya elásva és akkor reménykedhetünk az idők végezetéig? Mosolyog Tudjátok mi hiányzik ebből a mai Liverpool-ból a Liverpool!
Természetesen a hétvégén újra tv elé ülök és szurkolok és bízom a csapatban és azt is hiszem, hogy jobbak leszünk. Csak most, mint sokan mások is csalódott vagyok, hogy ez az év se lesz a mienk.
« Utoljára szerkesztve: 2017. Február 10. - 18:06:58 írta rinpocse » Naplózva
attika70
százados

Profil megtekintése
« Válasz #12580 Dátum: 2017. Február 11. - 17:47:32 »

Lovren sérült?

Liverpool team: Mignolet, Clyne, Matip, Lucas, Milner, Henderson, Wijnaldum, Lallana, Coutinho, Mane, Firmino.

Substitutes: Karius, Klavan, Moreno, Alexander-Arnold, Can, Origi, Sturridge.
Naplózva
wa1907
ezredes

Profil megtekintése
« Válasz #12581 Dátum: 2017. Február 11. - 18:08:15 »

Végre Can a cserepadon.
Naplózva
KD22
őrnagy

Profil megtekintése
« Válasz #12582 Dátum: 2017. Február 11. - 18:14:14 »

Idézet
Lovren sérült?

Azt nemtudom, de miért nem Klavan van fennt Lucas helyett?
Naplózva
Grobbelaar
ezredes

Profil megtekintése
« Válasz #12583 Dátum: 2017. Február 11. - 18:17:02 »

Lovrennek a térde sérült, ezért nincsen a keretben sem.
Lucas helyett én is inkább Klavannak szavaznék bizalmat, de nem tehetünk mást, mint bízunk abban, hogy Klopp jól döntött.

Mind a két csapatnak kell a győzelem, nem lesz könnyű galopp a mai csata. Ha megint lassú tempóban kezdünk, ráfázhatunk.
Naplózva
Grobbelaar
ezredes

Profil megtekintése
« Válasz #12584 Dátum: 2017. Február 11. - 18:47:11 »

Wijmaldum remek gólpasszt adott, Mané pedig okos gólt rúgott. 1:0. 
Naplózva
Grobbelaar
ezredes

Profil megtekintése
« Válasz #12585 Dátum: 2017. Február 11. - 18:49:04 »

Eddig jól csináljuk a dolgunkat ma. 2:0. Mané. 
Naplózva
Suarezpowa
őrnagy

Profil megtekintése
« Válasz #12586 Dátum: 2017. Február 11. - 18:52:30 »

Elmegyek kajáért és lőnek kettőt, na szép.  xD  Persze ezen ne múljon, elmegyek én még párszor ha ennek hatására lőnek még.  Mosolyog
Naplózva
KD22
őrnagy

Profil megtekintése
« Válasz #12587 Dátum: 2017. Február 11. - 18:54:04 »

Eddig jól csináljuk a dolgunkat ma. 2:0. Mané. 

Nálad elõrébb jár a tv/sream,nálam még  Középezdés volt , amikor lattam hogy 2-0  Mosolyog

Mane nagyon-nagyon kell nekünk, átvette Coutól a "Liverpool legjobbja "címet!
Naplózva
Suarezpowa
őrnagy

Profil megtekintése
« Válasz #12588 Dátum: 2017. Február 11. - 19:20:02 »

Jól odaszorítottunk őket a kapujukhoz, oh istenem de kár hogy nem ezt játszottuk eddig, mert ez valami fantasztikus volt!  Vigyorog Nagyon érezték egymást a játékosok a pályán és Mané egy megváltás!    Hasonlóan jó folytatást várok a második játékrészre.
Naplózva
Grobbelaar
ezredes

Profil megtekintése
« Válasz #12589 Dátum: 2017. Február 11. - 19:24:18 »

Szerintem eddig is minden egyes találkozón ez volt a terv - és a jövőben is ez lesz.
Ma nagyon szépen kijött a lépés. Az első pillanattól kezdve nagy tempót diktáltunk, és egy pici levegőt is alig engedtünk nekik. Igaz, hogy amikor ki tudtak jönni a szorításból, azonnal megmutatták, hogy veszélyesek, így hiába a két gólos előny, nincsen lefutva a találkozó.
Nem szabad ráengedni őket a védelmünkre, mert ez nekünk sem százas, az ellentámadásaikban benne van a gól.
Jó lenne, ha ugyanebben az iramban folytatnánk és megszereznénk a harmadik találatot. Az lehet az első pont, ahol egy kicsit megnyugodhatunk.
Naplózva
wa1907
ezredes

Profil megtekintése
« Válasz #12590 Dátum: 2017. Február 11. - 19:32:42 »

Nem tudom , vagyis nincs információm arról, hogy minek köszönhetjük ezt a javulást az első 45 perc után, de valahogy ezen a szinten, és iramban   kellene játszani.  Egy kicsit tartók ettől a  két gólos előnytől, mert volt már példa nem is olyan régen, hogy keserű könnyekkel fejeztük be azt a mérkőzést. Remélem, hogy ma másképp alakul.
Naplózva
KD22
őrnagy

Profil megtekintése
« Válasz #12591 Dátum: 2017. Február 11. - 19:40:04 »

Alapból azt mondanám, hogy látszik az eredményen is, hogy ki a jobb csapat, nem engedjük õket még levegõt venni sem, szóval dõljünk hátra, és élvezzük a meccset, mert ez már a miénk. De ismerem ezt a csapatot, jön egy szöglet/szabadrúgásgól, megilyrdünk, és hip-hop ugrott a 3pont... Sajnos nem lehet biztos soha az ember, amíg meg nem szólal a hármas sípszó a meccs végén. Én csak olyankor tudok megnyugodni
Naplózva
Grobbelaar
ezredes

Profil megtekintése
« Válasz #12592 Dátum: 2017. Február 11. - 19:45:26 »

A Tottenham túl jó csapat ahhoz, hogy felengedjük őket. Ha megérzik a vérszagot, akkor képesek olyan játékra, mint amit mi toltunk az első 45 percben. Észnél kell lenni és kézben tartani a meccset.
Naplózva
Grobbelaar
ezredes

Profil megtekintése
« Válasz #12593 Dátum: 2017. Február 11. - 20:25:19 »

Ismét sikerült a bajnoki szünet előtt formába lendülnünk. Remélem, hogy ezt megőrizzük a bajnokság végéig.
Legalább lesz idő, hogy a sérültjeink rendbe jöjjenek.
Naplózva
wa1907
ezredes

Profil megtekintése
« Válasz #12594 Dátum: 2017. Február 11. - 20:27:56 »

Megvan az életmentő győzelem. Azt tapasztaltam, hogy nagyon fostunk ettől a mérkőzéstől mert a 70. perc után volt 2 szabadrúgásunk és szinte senki nem volt elől, inkább a labdabirtoklást választottuk. Most jön 2 hét pihenés, remélem, hogy hasznosan fogjuk kihasználni.
Naplózva
attika70
százados

Profil megtekintése
« Válasz #12595 Dátum: 2017. Február 11. - 20:38:29 »

Megnyugtató győzelem, remek 1. félidő és biztonságos 2. félidővel Minyó baki nélkül  Kacsint
Naplózva
Grobbelaar
ezredes

Profil megtekintése
« Válasz #12596 Dátum: 2017. Február 27. - 20:59:10 »

Így kezdünk ma a tavalyi bajnok ellen.

Kezdők: Mignolet, Clyne, Matip, Lucas, Milner, Can, Wijnaldum, Lallana, Mane, Coutinho, Firmino.
Cserék: Karius, Moreno, Klavan, Stewart, Alexander, Origi, Woodburn.
Naplózva
Grobbelaar
ezredes

Profil megtekintése
« Válasz #12597 Dátum: 2017. Február 27. - 21:28:10 »

Valóban nem megy nekünk a kiesőjelöltek ellen. 0:1.  He
Naplózva
Grobbelaar
ezredes

Profil megtekintése
« Válasz #12598 Dátum: 2017. Február 27. - 21:39:16 »

Vazzeg. 0:2.  Vigyorog
Naplózva
Molotov
százados

Profil megtekintése
« Válasz #12599 Dátum: 2017. Február 27. - 21:56:25 »

Origi-t és Moreno-t már raknám is fel, semmi vesztenivalónk nincs, ennél gyatrábbak már csak nem leszünk. Elkeserítő... Zavart
Naplózva
Oldalak: 1 ... 418 419 [420] 421 422
  Nyomtatás  

Ugrás:  

Informmedia Bt. Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.5 | SMF © 2006, Simple Machines LLC
Magyar fordítás: SMF Magyarország
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!