Liverpool Szurkolói Fórum   Vissza: Liverpool Szurkolói Oldal
2017. Február 21. - 09:01:28 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.
Nem érkezett meg az aktiváló e-mail?

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: Adatbank, statisztika | FRISS HIREK ITT | PREMIER LEAGUE MENETREND 2010-2011

Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  

Költöztetés, szállítás, fuvarozás, lomtalanítás
Szavazás
Kérdés: Szerintetek eladjuk Xabi Alonsót ?  (Szavazás lezárva: 2009. Július 12. - 23:33:09)
Igen - 2 (12.5%)
Nem - 14 (87.5%)
Összes szavazó: 14

Oldalak: 1 [2]
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Xabi megy vagy marad?  (Megtekintve 10113 alkalommal)
S.Gerrard
Globális moderátor
ezredes

Profil megtekintése
« Válasz #30 Dátum: 2009. Július 18. - 11:04:18 »

de mondott ilyet!!!
a dátum meg másodlagos
Naplózva

At the end of a storm, There's a golden sky!
You'll Never Walk Alone!
baddog
Adminisztrátor
ezredes

Profil megtekintése
« Válasz #31 Dátum: 2009. Július 18. - 11:58:08 »

egyrészt a http://www.liverpool.hu/ -n nincsen ilyen cikk, másik hogy mindegy mert az sok minden lehet csak forrás nem.
egyébként az a gyanúm hogy ezt Rafa kábé két hónappal ezelőtt mondhatta, tegnap/ma legalábbis nem olvastam semmi ilyet

Csak azért reagálok, mert a honlapomat támadod, aminek a fórumán azért nagyon jól elvagy... És egy zárójeles: az elmúlt alig három évben fel tudok mutatni 2830!!! cikket ezen az oldalon. Az más kérdés, hogy különböző okok miatt, amiket nem akarok részletezni, az idén már nem akkora a lendület.

Tehát a régi jó történet, a régi szabályokkal.
1. szabály: Magicalnak igaza van.
2. szabály: Ha nincs, akkor a forrás, ami ezt cáfoljná, nem létezik.
3. szabály: Ha mégis létezik valamilyen csoda folytán, akkor az nem is forrás.

Mosolyog
Naplózva
S.Gerrard
Globális moderátor
ezredes

Profil megtekintése
« Válasz #32 Dátum: 2009. Július 18. - 12:03:59 »

egyrészt a http://www.liverpool.hu/ -n nincsen ilyen cikk, másik hogy mindegy mert az sok minden lehet csak forrás nem.
egyébként az a gyanúm hogy ezt Rafa kábé két hónappal ezelőtt mondhatta, tegnap/ma legalábbis nem olvastam semmi ilyet

Csak azért reagálok, mert a honlapomat támadod, aminek a fórumán azért nagyon jól elvagy... És egy zárójeles: az elmúlt alig három évben fel tudok mutatni 2830!!! cikket ezen az oldalon. Az más kérdés, hogy különböző okok miatt, amiket nem akarok részletezni, az idén már nem akkora a lendület.

Tehát a régi jó történet, a régi szabályokkal.
1. szabály: Magicalnak igaza van.
2. szabály: Ha nincs, akkor a forrás, ami ezt cáfoljná, nem létezik.
3. szabály: Ha mégis létezik valamilyen csoda folytán, akkor az nem is forrás.

Mosolyog

Értettem Uram!!
 Vigyorog Vigyorog
Naplózva

You'll Never Walk Alone!
Magical
Laktanyaparancsnok
ezredes

OLSCH #0010

Profil megtekintése
« Válasz #33 Dátum: 2009. Július 18. - 12:04:45 »

szerintem félreérted
én nem támadom a honlapodat, láthatod hogy még utána is kerestem a cikknek, hátha mégis van ilyen csak régi
de abban azért értsünk már egyet hogy illett volna beleírni a cikkbe, kinek nyilatkozta ezt Benitez ha már egyszer biztosan nem a liverpool.hu-nak
mert akkor látszódna a cikkben hogy mi a forrás, és a mezei fórumozók nem képzelnék azt hogy a forrás a liverpool.hu
Naplózva
S.Gerrard
Globális moderátor
ezredes

Profil megtekintése
« Válasz #34 Dátum: 2009. Július 18. - 12:13:57 »

mért vagyok mezei fórumozó Magical??
Naplózva

You'll Never Walk Alone!
baddog
Adminisztrátor
ezredes

Profil megtekintése
« Válasz #35 Dátum: 2009. Július 18. - 12:16:58 »

szerintem félreérted
én nem támadom a honlapodat, láthatod hogy még utána is kerestem a cikknek, hátha mégis van ilyen csak régi
de abban azért értsünk már egyet hogy illett volna beleírni a cikkbe, kinek nyilatkozta ezt Benitez ha már egyszer biztosan nem a liverpool.hu-nak
mert akkor látszódna a cikkben hogy mi a forrás, és a mezei fórumozók nem képzelnék azt hogy a forrás a liverpool.hu

OK Mosolyog
Itt az eredeti (hivatalos honlap): http://www.liverpoolfc.tv/news/archivedirs/news/2009/apr/17/N164056090417-1633.htm
A hivatalos oldalról származó infókhoz sosem írom oda, hogy liverpoolfc.tv, mert az az alap.
Naplózva
Magical
Laktanyaparancsnok
ezredes

OLSCH #0010

Profil megtekintése
« Válasz #36 Dátum: 2009. Július 18. - 12:25:11 »

mert itt mindenki mezei fórumozó, így aztán te is.
Naplózva
S.Gerrard
Globális moderátor
ezredes

Profil megtekintése
« Válasz #37 Dátum: 2009. Július 18. - 12:28:32 »

mert itt mindenki mezei fórumozó, így aztán te is.
oké
Naplózva

You'll Never Walk Alone!
Magical
Laktanyaparancsnok
ezredes

OLSCH #0010

Profil megtekintése
« Válasz #38 Dátum: 2009. Július 18. - 12:35:29 »

A hivatalos oldalról származó infókhoz sosem írom oda, hogy liverpoolfc.tv, mert az az alap.

pedig szerintem nem ártana
nagyon sok helyen jelennek meg cikkek mindenféle hivatkozás nélkül és nem tudni mi lehet belőle az igazság
Naplózva
baddog
Adminisztrátor
ezredes

Profil megtekintése
« Válasz #39 Dátum: 2009. Július 18. - 12:58:46 »

Persze, de gondolom, hogy a liverpool.hu-n egyértelműen a hivatalos oldal számít mértékadó forrásnak. És azért nagy állatságba nem is szaladtam még bele. Régebben pl. volt egy átigazolási pletykák rovat is, ez egyenértékű volt kb. a hülye pletykák topikkal. Most pletykákak már ki sem rakok, csak tényeket. Pl. Johnson is csak akkor került fel, amikor a hivatalos oldal is lehozta, hogy megegyeztek.
Naplózva
Magical
Laktanyaparancsnok
ezredes

OLSCH #0010

Profil megtekintése
« Válasz #40 Dátum: 2009. Július 18. - 13:07:49 »

ez egyenértékű volt kb. a hülye pletykák topikkal

mondd hogy nem az a legjobb topic  Dühös
szerintem az kurvára bevált  Vigyorog
Naplózva
baddog
Adminisztrátor
ezredes

Profil megtekintése
« Válasz #41 Dátum: 2009. Július 18. - 13:16:54 »

Ja, jól pörög Mosolyog

De hogy mennyire nehéz "szakma" ez, itt egy példa.
Silva és Alonso, a forrás elméletben a The Times. Erre azt hinné az ember, hogy minden OK.
itt a cikk: http://www.timesonline.co.uk/tol/sport/football/premier_league/article6718555.ece
Aztán jobban megnézve a dolgot, a tol.co.uk-n itt van ez:
http://timesonline.typepad.com/thegame/2009/07/the-rivals-madrid-close-in-on-32m-alonso.html
Rögtön kiderül, hogy Alonso esetében a forrás a túrót a The Times, hanem a Daily Mirror, ami azért már nem ugyanaz...
Naplózva
Magical
Laktanyaparancsnok
ezredes

OLSCH #0010

Profil megtekintése
« Válasz #42 Dátum: 2009. Július 18. - 13:26:30 »

ez még nem is olyan gázos mivel ebben nincsen semmilyen idézet, vak is látja hogy ez sima találgatás, innen fogva tökmindegy hogy a times vagy valamelyik másik újságírója szopta ki az ujjából amit papírra vetett.
pár napja volt hogy a valdano nyilatkozott, elfogyott a pénzük és előbb el kell adniuk néhány játékost mielőtt újabbat vehetnének, elsősorban persze Xabira gondolt ebből mindenki
ez mindenhol úgy jelent meg hogy a valdano a LeQuipenek nyilatkozott, ezt vette át az összes angol újság is
de mivel a másik fórumon grullival ezen összeakasztottuk a bajszunkat, kiderítette hogy valdano igazából a spanyol reutersnek mondta ezt és a lequipe is csak átvette tőlük, a forrás feltüntetése nélkül.
mondjuk a reuters se rossz de ezzel az erővel lehetett volna a marca vagy az as is, az meg már nagyon nem mindegy hogy lequipe/reuters vagy esetleg a madridi blikk  Vigyorog
Naplózva
makan12
százados

Profil megtekintése
« Válasz #43 Dátum: 2009. Augusztus 05. - 21:39:51 »

Határozatlan :'(Nem feledünk...
Naplózva

torres
százados

Profil megtekintése
« Válasz #44 Dátum: 2010. Július 01. - 18:06:35 »

nam ám
Naplózva
MobyLype
Újonc
*

Profil megtekintése WWW
« Válasz #45 Dátum: 2017. Február 17. - 07:41:33 »

IP-регистраторы с РоЕ-коммутаторами Комбинированные решения в большинстве случаев разрабатываются для малых и средних систем безопасности. Удобство применения PoE-коммутаторов, совмещенных с регистраторами, заключается в том, что монтаж и запуск такой системы значительно упрощается. После прокладки кабельной инфраструктуры действует принцип Plug and Play – это значительно сокращает время на установку оборудования и уменьшает количество кабеля, что положительно влияет на надежность, и вносит эстетическую составляющую, которая окажется немаловажной, например, при строительстве системы безопасности в квартирах и домах или небольших магазинах. 
комплект видеодомофона   В современных аналоговых системах аналоговой составляющей имеется не так уж много. Камера и регистратор давно превратились в цифровые устройства, а аналоговым остался сигнал в кабеле между ними.   IP-регистраторы с РоЕ-коммутаторами Комбинированные решения в большинстве случаев разрабатываются для малых и средних систем безопасности. Удобство применения PoE-коммутаторов, совмещенных с регистраторами, заключается в том, что монтаж и запуск такой системы значительно упрощается. После прокладки кабельной инфраструктуры действует принцип Plug and Play – это значительно сокращает время на установку оборудования и уменьшает количество кабеля, что положительно влияет на надежность, и вносит эстетическую составляющую, которая окажется немаловажной, например, при строительстве системы безопасности в квартирах и домах или небольших магазинах. 
камера відеоспостереження   В современных аналоговых системах аналоговой составляющей имеется не так уж много. Камера и регистратор давно превратились в цифровые устройства, а аналоговым остался сигнал в кабеле между ними.   IP-регистраторы с РоЕ-коммутаторами Комбинированные решения в большинстве случаев разрабатываются для малых и средних систем безопасности. Удобство применения PoE-коммутаторов, совмещенных с регистраторами, заключается в том, что монтаж и запуск такой системы значительно упрощается. После прокладки кабельной инфраструктуры действует принцип Plug and Play – это значительно сокращает время на установку оборудования и уменьшает количество кабеля, что положительно влияет на надежность, и вносит эстетическую составляющую, которая окажется немаловажной, например, при строительстве системы безопасности в квартирах и домах или небольших магазинах. 
беспроводные видеокамеры   В современных аналоговых системах аналоговой составляющей имеется не так уж много. Камера и регистратор давно превратились в цифровые устройства, а аналоговым остался сигнал в кабеле между ними. 
Naplózva

Oldalak: 1 [2]
  Nyomtatás  

Ugrás:  

Informmedia Bt. Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.5 | SMF © 2006, Simple Machines LLC
Magyar fordítás: SMF Magyarország
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!